Wczoraj, dziś i jutro wiejskich organizacji pozarządowych

logotyp 1

logotyp 3

   Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich wraz z  Towarzystwem Rozwoju Gminy Płużnica zorganizowało wspólnie konferencję „Wczoraj, dziś i jutro wiejskich organizacji pozarządowych”, która obyła się w dniach 10-11 czerwca 2013 r. w Łysomicach , k/Torunia. Jest to już drugie takie spotkanie w ramach projektu „Dobry start – Centra wspierania i informacji organizacji pozarządowych na obszarach wiejskich” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele organizacji pozarządowych z całego kraju a także samorządu terytorialnego, którzy wymienili się doświadczeniami oraz wspólnie dokonali podsumowania pracy wiejskich organizacji pozarządowych.
Podczas paneli dyskusyjnych można było zadać pytania ekspertom i praktykom. Ważnym elementem KONFERENCJI była dyskusja nad okresem przejściowym pomiędzy okresami programowania funduszy europejskich.
Konferencja została zorganizowana dzięki wsparciu finansowemu z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.
Dziękujemy wszystkim za udział w naszym przedsięwzięciu.

Zobacz więcej szczegółów na:
http://faow.org.pl/index.php/pl/konferencja-wczoraj-dzis-i-jutro-wiejskich-organizacji-pozarzadowych

logotyp 4