Klub Seniora w Nowej Wsi Królewskiej

Ostatnie miesiące były bardzo intensywne. W październiku byliśmy na koncercie Ireny Santor w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, a w grudniu na wyjeździe 2-dniowym w Inowrocławiu.
Cieszymy się również, że część z nas mogła pojechać na bezpłatny, 2-tygodniowy wyjazd integracyjno-rehabilitacyjny do Ustki, za co bardzo dziękujemy.
W miesiącu listopad nie mogło zabraknąć „Andrzejek”, wspólnie przygotowaliśmy ciepły posiłek i świętowaliśmy ten dzień. Śpiewaliśmy karaoke, opowiadaliśmy sobie kawały i świetnie się bawiliśmy. W grudniu natomiast zasiedliśmy przy wigilijnym stole wraz z zaproszonymi gośćmi. Złożyliśmy sobie serdeczne życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem i śpiewaliśmy kolędy.
Oczywiście dalej ćwiczymy sprawność umysłową, gramy w różne gry logiczne, planszowe, zręcznościowe i grupowe. Kinga-nasza opiekunka nie pozwala nam siedzieć bezczynnie i ciągle wymyśla nam różne zajęcia, dzięki temu nasza pamięć oraz sprawność myślenia jest coraz lepsza. Poznajemy również nowe gry i zabawy przy, których się świetnie bawimy!
Dziękujemy za cały rok, wszystkim, którzy przyczynili się do naszego dobra!

Seniorzy z Klubu Seniora w Nowej Wsi Królewskiej