Tańce, chruściki i łamigłówki w Klubie Seniora w Płużnicy

Miesiąc luty w Klubie Seniora w Płużnicy był bardzo intensywny. Dwa razy obyło się doradztwo z Panią psycholog w czasie którego Seniorzy rozmawiali na różne tematy związane z życiem codziennym. Ponadto odbywały się zajęcia rekreacyjno- ruchowe, na których Seniorzy dbali o swoją kondycję fizyczną, na zajęciach rękodzielniczych Seniorzy robili kwiaty i pączki kwiatowe magnolii z krepy włoskiej, które później były mocowane na gałązkach magnolii. Na drugich warsztatach rękodzielniczych Seniorzy ozdabiali butelki strukturą z betonu, w których były umieszczone gałązki magnolii z doczepionymi kwiatami z krepy włoskiej. W czasie warsztatów kulinarnych Seniorzy przygotowywali dania na ,,Integracyjny wieczorek karnawałowy”, natomiast na ,,Tłusty czwartek” były smażone chruściki.
W Klubie Seniora w Płużnicy obywały się zajęcia z Panią psycholog, zajęcia rekreacyjno- ruchowe, Seniorzy chętnie ćwiczyli swoją pamięć i zręczność grając w gry, rozwiązując krzyżówki i łamigłówki.
W lutym Seniorzy zorganizowali ,,Integracyjny wieczorek karnawałowy”, na który zaprosili swoich opiekunów faktycznych oraz gości ze swojego otoczenia. Była to okazja do wspólnego spotkania się, rozmów, zjedzenia kolacji oraz do wspólnej zabawy tanecznej, bo jak wiadomo taniec jest ulubioną formą ruchu Seniorów.