Listopad u Seniorów w Nowej Wsi Królewskiej

Seniorzy z Klubu Seniora w Nowej Wsi Królewskiej byli na fantastycznym spektaklu teatralnym „Kiedy kota nie ma…” w Toruniu. Wspominają to bardzo miło, bardzo im się spodobało i chcieliby częściej jeździć na takie wyjazdy.

Na początku miesiąca mieli też przyjemność uczestniczyć w uroczystości pt.: „101 Rocznica Odzyskania Niepodległości” zorganizowanej przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy. Nauka lekcji historii wzbudziła wiele emocji wśród seniorów. Były też śpiewane pieśni patriotyczne. W imieniu seniorów bardzo dziękuję za zaproszenie.

Pod koniec miesiąca dzieci ze szkoły w Nowej Wsi Królewskiej przyszły do nas, aby piec pierniki na kiermasz świąteczny. Wyszły przepiękne i smaczne pierniki! Relacja senior-dziecko to cudowne połączenie, daje dużo radości.

Oczywiście nie obyło się bez intensywnych zajęć i ćwiczeń, harmonogram zajęć z miesiąca na miesiąc się powiększa i jest coraz więcej pomysłów i chęci do ich realizowania. Mimo złej aury pogodowej seniorzy nie zawodzą i z przyjemnością uczestniczą w zajęciach.