Działania Klubu Seniora Wiewiórki

W Naszym Klubie Seniora ostatnie miesiące upłynęły nam niezwykle szybko i aktywnie.

W klubie zorganizowaliśmy kolejną edycję naszej akcji „Stara- nowa szafa”, która jak zawsze cieszyła się niezwykłym powodzeniem i mamy nadzieją, że po kilku edycjach na stałe wpisze się w nasz kalendarz.
Odbywały się zajęcia z psychologiem, zajęcia ruchowe oraz spotkania rękodzielnicze. Ponadto bardzo chętnie uczestniczyliśmy w zajęciach kulinarnych, na których przygotowywaliśmy m.in. faworki, drożdżówkę, różne zupy i potrawy z mięs. Dużą uwagę przywiązywaliśmy do tematu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i osoby Pana Jurka Owsiaka.

Pierwszego dnia marca członkowie KS w Wiewiórkach wspólnie z KS w Wieldządzu wybrali się do Hali widowiskowo- Sportowej w Grudziądzu na koncert zespołu „Czerwone Gitary”, gdzie dali się ponieść wspomnieniom z młodych lat.

Marzec to miesiąc, w którym obchodzone jest niezwykle ważne święto- Dzień kobiet. W tym roku wraz z KGW w Wiewiórkach wspólnie zorganizowaliśmy biesiadę, w trakcie jej trwania nie zabrakło członkiń Naszego klubu, podziękowań oraz kwiatów.

W trakcie minionych miesięcy roku 2020 obchodziliśmy urodziny członków naszej małej rodziny.
Nasi Seniorzy na zajęcia przychodzili z bardzo chętnie i uśmiechem.

Niestety od dnia 11 marca zajęcia zostały zawieszone do odwołania w związku z pandemią koronawirusa. Seniorzy są w stałym kontakcie z opiekunem, do którego telefonicznie mogą zgłosić się w każdej sprawie.