Aktywnie i twórczo w Klubie Seniora w Działowie.

Widać już pierwsze oznaki wiosny, która przyniosła ze sobą nowe pokłady  energii i radości do naszego klubu. Seniorzy coraz częściej udają się na spacery na świeżym powietrzu, a podczas niepogody  aktywnie ćwiczą  na sali. To również czas kiedy wspólnie przygotowaliśmy cudowne ozdoby m.in. wielkanocną rodzinne zajączków, wianki z kwiatów, koszyczki z recyklingu oraz bukiety trawy pampasowiej z wstążek satynowych. Już niedługo seniorzy z naszego klubu ponownie zintegrują się na wspólnym wyjeździe do Ciechocinka oraz wyjeździe do Opery Nova w Bydgoszczy.
Przed nami czas Wielkanocny niech ten czas napełni wasze serca radością ,nadzieją oraz przepełniony będzie wzajemną życzliwością, dziś tak bardzo potrzebną.

Opiekunka Klubu Seniora w Działowie

Monika Ziółkowska