Klub Seniora w Łopatkach

Działalność Klubu w 2023 roku rozpoczęliśmy od życzeń noworocznych i karnawałowych spotkań.  Do marca aż 4 seniorów Leokadia, Marian, Anna  obchodziło swoje urodziny w Klubie, w tym czasie nie brakowało słodkości, ciepłych i serdecznych życzeń i dobrej muzyki.

Do lutego korzystaliśmy z zajęć pod okiem instruktorów, wiedza którą otrzymaliśmy od specjalistów pomaga nam kontynuować zajęcia samodzielnie, wdrażamy ćwiczenia fizyczne jak również elementy poznane wcześniej na warsztatach rękodzielniczych.

W czasie zimowej aury zorganizowaliśmy ognisko z kiełbaskami a czas karnawałowy zakończyliśmy śledzikiem, na który zaprosiliśmy Klub Seniora z Zaskocza. Seniorzy uczestniczyli również w spotkaniu integracyjnym – wyjazdowym pokazie zdjęć w świetlicy w Osieczku, gdzie zobaczyli „Przyrodę w obiektywie”, znanego fotografa Dawida Brożka. Grupą udaliśmy się do Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Książkach gdzie odbył się  Kiermaszu Wielkanocny organizowany przez Radę Rodziców i nauczycieli. Podziwialiśmy występy dzieci, można było zakupić ciekawe i pomysłowe dekoracje świąteczne, gościliśmy w kawiarence. Ostatnie dni marca to czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych, wykonanie palm i stroików wielkanocnych, jak również nie zabrakło porządków wiosennych w naszej świetlicy.

Pięknych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzy Klub Seniora z Łopatek!