Majowo w KS Wieldządz

Miesiąc maj w naszym klubie upłynął spokojnie. Codzienne spotkania oprócz naszych zajęć z poszczególnymi trenerami opierały się na różnego grach, zabawach, krzyżówkach, układania słów od danego słowa na flipcharcie oraz ciekawych filmów korzystając z komputera.

W miarę ładnej pogody dużo czasu spędzaliśmy na spacerach. Ważnym wydarzeniem w maju było spotkanie integracyjne naszego klubu z klubem seniora z Płużnicy. Po poczęstunku w naszym klubie seniorzy przemieścili się nad jezioro gdzie było ognisko pieczone kiełbaski, wspólny śpiew i śmieszne zagadki.

Pogoda nam sprzyjała, wszyscy bawili się znakomicie, humory dopisywały. Drugiego czerwca nasz klub planuje wspólne spotkanie z mieszkańcami wsi w ramach projektu „Wspólny Wieldządz” z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Zadaniem seniorów będzie upieczenie pysznych gofrów dla wszystkich a pozostali mieszkańcy przygotują ognisko i kiełbaski.