Klub Seniora w Osieczku

Czas w naszym klubie płynie bardzo szybko. Kolejny kwartał roku mamy już za sobą, ale z przyjemnością pokażemy co u nas działo się w tamtym okresie.

Tradycyjnie w każdy wtorek seniorzy spotykali się z panem Pawłem, który prowadził zajęcia rekreacyjno-ruchowe. Dwa razy w miesiącu klubowicze mieli zajęcia z rękodzieła, na których pod okiem pani Małgosi własnoręcznie wykonywali obrazy malowane na szkle, stroiki świąteczne oraz szyli krasnale. W każdym miesiącu naszych seniorów odwiedzała pani psycholog, a 26 października mieliśmy spotkanie z lekarzem geriatrą. 6 listopada wybraliśmy się do Grudziądza na koncert Teresy Werner, a 29 listopada w naszym klubie, zgodnie z tradycją andrzejkową, odbyło się lanie wosku.

Grudzień 2022 był miesiącem pełnym różnych atrakcji i spotkań integracyjnych. W mikołajki czyli 6 grudnia seniorzy mieli przyjść ubrani na czerwono. Każdy kto był tak ubrany lub miał jakiś czerwony akcent w swoim ubiorze otrzymał mały słodki smakołyk.  8 grudnia odwiedzili nas seniorzy z zaprzyjaźnionego klubu w Myśliwcu. Gości przywitaliśmy ciepłą zupką serowo-pieczarkową z klopsikami, którą ugotowali sami seniorzy. Odbyły się zmagania sportowe między klubami. Konkurs polegał na zdobyciu jak największej ilości punktów, za pomocą rzutu woreczkiem do miski oddalonej o 4 metry. Później seniorzy uczestniczyli w kalamburach. Na zakończenie wypiliśmy kawę oraz poczęstowaliśmy naszych gości pysznym jabłecznikiem i pleśniakiem. 20 grudnia odbyło się w naszym klubie spotkanie opłatkowe. Wspólnie życzyliśmy sobie zdrowia oraz tego, żebyśmy jak najdłużej mieli możliwość spotykania się w naszym Klubie Seniora Osieczek.

Korzystając z okazji z ogromną przyjemnością Klub Seniora Osieczek życzy wszystkim spokojnego i szczęśliwego roku 2023😉