Klub Seniora w Osieczku

Za nami już II kwartał 2023 roku. Spotkania w naszym Klubie Seniora minęły podobnie, jak w poprzednich miesiącach. Wspólne gotowanie, spacery, gry planszowe, zabawa w kalambury, ćwiczenia pamięciowe oraz zabawy ruchowe umilały nam czas w naszej placówce.  Seniorzy mieli również okazję uczestniczyć w kilku spotkaniach integracyjnych oraz spędzić czas w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Osieczku.

Najbardziej w pamięci naszych seniorów zapadł wyjazd do „Winnicy Kurkocin”, który odbył się 5 maja 2023r. Tam mieliśmy okazję zapoznać się z procesem powstawania lokalnego wina. Podczas tego spotkania seniorzy również mieli okazję degustować wina produkowane w owej winnicy. Wycieczka bardzo podobała się naszym seniorom, co niektórzy chcieliby pojechać tam jeszcze raz.

25 maja 2023r. podopieczni Klubu seniora Osieczek udali się do Centrum Aktywnego wypoczynku w Osieczku. Tego dnia mieli okazję uczcić zbliżający się dzień matki przy wspólnej kawie oraz grillowaniu.

30 maja 2023r. zostaliśmy zaproszeni do zaprzyjaźnionego Klubu Seniora w Łopatkach, gdzie byliśmy bardzo miło ugoszczeni. Było bardzo wesoło i przyjemnie. Seniorzy mieli okazję upiec sobie kiełbaskę w ognisku przygotowanym przez gospodarzy. Były też tańce i wspólne biesiadowanie. Na zakończenie odbyły się zmagania międzyklubowe, które polegały na rzucaniu woreczkami do kosza.

28 czerwca 2023r. Klub Seniora Osieczek wspólnie z Klubem Seniora Zaskocz organizował w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Łopatkach „MIĘDZYKLUBOWE ŚWIĘTOJANKI”. Seniorzy mieli okazję wspólnie z zaproszonym wójtem Gminy Książki panem Krzysztofem Zielińskim uczcić puszczanie wianków na wodzie. Pomimo deszczowej pogody odbył się grill i poczęstunek przy kawie i herbacie.