Twórczo w Klubie Seniora w Goryniu

W ramach projektu ,,Kluby Seniora w Gminie Płużnica – II edycja” otrzymaliśmy dofinansowanie na  nasze zajęcia rękodzieła . Dzięki temu możemy rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe techniki, takie jak witraż, malowanie farbami na tkaninie, pirografia, grawerowanie na szkle, decoupage papierem ryżowym, string art i wiele innych.

Uczestniczyliśmy w wyjazdach do Opery Nova w Bydgoszczy na operetkę „Wesoła Wdówka” do teatru w Grudziądzu na koncert Eleni i na przedstawienie artystyczne „Mały Książę” Teatr Piasku.  Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą „Mam Talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).

Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia.”

Opiekunka Klubu Seniora w Goryniu

Nina Pesta